“אחרי לידת בתי הראשונה, גם אני, כמו 90% מהנשים, שמתי לב לסימני מתיחה שנוצרו באזור הבטן. אחרי שנרגעתי ונחתי אחרי הלידה הקשה, התייעצתי עם מגוון קוסמטיקאיות ויועצות יופי, כיצד לפתור או לפחות לטשטש את אותם הסימנים. הפתרונות היו יצרתיים במיוחד, כאשר יועצת יופי באחת מרשתות הפארם הציעה לי פשוט לאפר את הבטן עם מייק-אפ… כן כן.

לטיפולים יקרים אין לי את הממון הנדרש, וגם פעילות ספורטיבית לא עזרה לי להעלים את הסימנים המעצבנים. חברה בעבודה שמשתמשת במסכת הצוואר של מאליס (Maelys), אמרה לי שהיא ראתה פרסום באתר החברה על קרם חדש שנקרא B-FLAT המיועד לאותם סימני מתיחה בבטן. סקפטית יחסית הזמנתי קרם אחד באתר החברה, לא חשבתי שקרם יכול לעזור במקרה הזה.

אחרי כמה ימים, קיבלתי את הקרם המדובר. על גב האריזה יש הסבר קצר על מה צריך לעשות. מרחתי פעמיים ביום כנדרש את הקרם, כאשר כל פעם מחדש נהנתי אך חששתי מעט מהחום שהרגשתי אחרי המריחה. בהתחלה לא הבנתי ממה נוצר אותו חום, אבל קראתי באתר שזה נורמלי לחלוטין, עקב החומרים הפעילים שמזרימים את הדם. בשבועיים הראשונים, לא ממש ראיתי הבדל, אבל המשכתי למרוח אותו.

אחרי שלושה שבועות וחצי, ניתן היה לראות הפחתה משמעותית בסימני המתיחה. גם בעלי אמר לי שהם פחות נראים לעין, פחות בולטים ובנוסף, שיש שיפור במרקם העור.

בקיצור, אני נותנת ל-B-FLAT ציון של 8.5 מתוך 10 – הוא באמת פועל כמובטח, רק חבל שהמיכל קטן יחסית, וצריך לקנות מספר יחידות לשימוש שוטף של מספר חודשים”.

נורית כהן, בת 31, ראשון לציון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *